Зеленський призначив очільником Харківщини «слугу народу» Кучера

<p>Новопризначений голова Харківської ОДА Олексій Кучер заявив, що він «налаштований на серйозну роботу» Об этом сообщает <a href=tenews.in.ua со ссылкой на СМИ.

— Зеленський призначив очільником Харківщини «слугу народу» Кучера">

Новопризначений голова Харківської ОДА Олексій Кучер заявив, що він «налаштований на серйозну роботу»

Фото: пресслужба Харківської ОДА
34-річний Кучер є депутатом Верховної Ради від фракції «Слуга народу», який пройшов до парламенту в окрузі №179 у Харківській області


Президент Володимир Зеленський під час робочої поїздки на Харківщину 6 листопада представив нового голову Харківської облдержадміністрації Олексія Кучера.


Про це повідомляє пресслужба Харківської ОДА.


Президент привітав Кучера на посаді очільника Харківської області та подякував за роботу його попередниці на посаді — Юлії Світличній.


«У Харкові в цілому непросто. Я вдячний за вашу потужну роботу. Прошу вас – нікуди не дівайтеся. Ми хочемо, щоб ви допомагали якомога довше і, найголовніше, в Харківській області Олексію Кучеру», — сказав Зеленський.


Як відомо, Світлична обіймала посаду голови ОДА з жовтня 2016 року.


У свою чергу новопризначений чиновник заявив, що він «налаштований на серйозну роботу».


«Усі пріоритетні завдання, які будуть мною порушені, будуть озвучені трохи пізніше, коли буде проведено аудит. Аудит – це дуже важливо, ми будемо розуміти, що відбувалось, як відбувалось і що далі робити», — заявив Кучер.
Олексій Кучер
Олексій КучерГолова Харківської ОДА визначив три ключові напрямки майбутньої роботи. Перший з них – залучення інвестицій на Харківщину. «Від мене щодо інвестицій – це «зелене світло» в будь-яку державну інституцію. Будь-ласка, приходьте, хто хоче інвестувати. І вам треба інвестувати в Харківську область, тому що Харківська область – прекрасна область. Це, на мій погляд, найпотужніший регіон у країні», — сказав Кучер.


Другим пріоритетом він назвав екологію – питання, якому приділив увагу президент під час попереднього візиту в Харківську область.


«Третє – це корупція. Нам потрібно її побороти. Якщо ми поборемо корупцію, це те, що співвідноситься з інвестиціями: менше корупції – більше інвестицій», — заявив новопризначений голова Харківської ОДА.


До слова, 34-річний Кучер є депутатом Верховної Ради від фракції «Слуга народу», який пройшов до парламенту в окрузі №179 у Харківській області. Раніше він був адвокатом Володимира Литвина — фігуранта у так званій справі «рюкзаків Авакова».


Раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський прибув із робочим візитом у Харків.


Читайте також:

  • Аваков хоче відвоювати Харківщину у Зеленського


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/zelenskiy-priznachiv-ochilnikom-harkivshchini-slugu-narodu-kuchera-638124.html”

ТОП новости

Вход