Історик пояснив, чому Путін взявся будувати «рускій мір» саме на Донеччині

Історик пояснив, чому Путін взявся будувати «рускій мір» саме на Донеччині
Ситуація із розведенням війська на Донбасі знову загострила увагу на питаннях майбутньої реінтеграції регіону Об этом сообщает news2you.in.ua со ссылкой на СМИ.


Сьогодні, 5 листопада, в пресцентрі ІА «Главком» в рамках проєкту «Лекторій» відбулася зустріч з істориком Олександром Хоменком на тему: «Донецьк: гуманітарні технології російської агресії».
Ситуація із розведенням війська на Донбасі знову загострила увагу на питаннях майбутньої реінтеграції регіону, в тому числі й інформаційної та соціально-культурної. А заразом, з’явилися спроби пояснити, а що взагалі там відбувалося і чому саме там стала можлива окупація території?


Донеччині судилося стати тим специфічним регіоном, на теренах якого Кремль здійснював апробацію гуманітарних технологій віддавна планованого вторгнення в Україну.


До слова, російський політолог прогнозує відставку Путіна і повернення Донбасу Україні.


Зазначимо, раніше з’явилось відео, як депутат російської Держдуми, голова партії «Родіна» Олексій Журавльов відвідав Золоте після розведення сил. Журавльов незаконно приїхав на позиції російсько-терористичних сил у Золотому, через непідконтрольну ділянку кордону з Росією, стверджуючи, що це в нього такий «робочий візит».


Також нагадаємо, що народна депутатка Ірина Геращенко готує запит в СБУ щодо візиту російського депутата у Золоте.


Також нагадаємо, що наразі окупанти поширюють фейкові заяви про розведення біля Петрівського.


Як повідомлялося, у Золотому-4 завершився етап розведення сил і засобів з обох сторін.


3 листопада скасували режим обмежень на переміщення в районі розведення в Золотому.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/tv/istorik-poyasniv-chomu-putin-vzyavsya-buduvati-ruskiy-mir-same-na-donechchini--637793.html”

ТОП новости

Вход